Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Čvn 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
17/09  Út 19:30
Nejbližší akce / Film a společnost / Kino

Free Solo

Směsice napínavého thrilleru a životního příběhu sportovce, který si klade fyzicky i psychicky náročné cíle. V období začátku příprav na obtížný výstup se jeho aura nepřemožitelnosti, kterou si po desetiletí zdařile budoval, nečekaně rozpadá.
USA, režie J. Chin, E. C. Vasarhelyi, 2018, 100 min

Galerie

Časopis

19/09  Čt 19:30
Café ve Foyer

Jam Session #3

Další z hudebních večerů v baru Hraničáře. Pokaždé čekejte jiný výběr muzikantů, kteří si v improvizaci rozumí.

20–22/09  Pá–Ne
Hraničář (nejen) dětem

Rodinný festival 2019

Festival pro tvořivé děti a zvídavé rodiče vám nabídne víkend plný hudby, tance, filmu a výtvarných aktivit. Interaktivní a zážitková představení plná zábavy a poznání.

21/09  So 10:00
 

Studio Damúza: Ptáček a lev

Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí - ptáčka a lva.

21/09  So 17:00
 

Bombarďák

Koncert pro děti plný divokých písní a ztřeštěných tanečků okořeněných interaktivní komunikací s dětským divákem.

24/09  Út 10:00
Dopolední kino

Florencino knihkupectví

Film oslavující lásku ke knihám je adaptací slavného románu Penelope Fitzgeraldové z roku 1978, odehrávající se v ospalém anglickém městečku 50. let. Právě tady se Florence Greenová rozhodne otevřít knihkupectví s progresivní moderní literaturou.
D / ESP / UK, režie Isabel Coixet, 2017, 113 min

24/09  Út 17:00
Kino

Florencino knihkupectví

Film oslavující lásku ke knihám je adaptací slavného románu Penelope Fitzgeraldové z roku 1978, odehrávající se v ospalém anglickém městečku 50. let. Právě tady se Florence Greenová rozhodne otevřít knihkupectví s progresivní moderní literaturou.
D / ESP / UK, režie Isabel Coixet, 2017, 113 min

24/09  Út 19:30
Kino

Bílý bílý den

V odlehlém islandském městečku se bývalý policista vyrovnává s tragickým úmrtím své ženy. Smíření komplikuje zpráva, že jeho milovaná vedla ještě jiný, tajný život. Jeho zármutek se s rostoucím napětím mění v posedlost, která ohrozí jeho i jeho blízké. IS / DK / S, režie Hlynur Pálmason, 2019, 109 min

25/09  St 19:30
Krátké filmy

iShorts: Girls in film

Ve spolupráci s platformou Girls in Film vám opět představíme nové filmy nastupující generace filmařek. Přijďte si užít konec léta s krátkými filmy napříč žánry a zeměmi a seznámit se s talentovanými režisérkami.

26/09  Čt 19:00
Hraničář zve

Hraničář slaví 5 let!

Hraničář tu s námi spokojeně žije už pět let. Otevřel se 26. 9. 2014 premiérou hry Kráska z Leenane, máme tedy společně co slavit!

29/09  Ne 15:00
Nedělní kino

Takové krásné šaty

Sheila zabloudí ve snaze zlepšit si den do lehce podivného butiku. Červené šaty, které jí sugestivně nabídne prodavačka, jsou také prokleté. Divoká asambláž je stejně tak poctou kultovním giallo filmům, jako vyjádřením obdivu k matérii textilu, jež se ocitá v hlavní roli. Velká Británie, režie Peter Strickland, 2018, 118 min

29/09  Ne 20:00
Koncert

Martina Balogová

Ústecká rodačka, zpěvačka s nezapomenutelnou barvou hlasu a úžasným hlasovým rozsahem vystoupí společně s kapelou producenta Davida Vostrýho.

03/10  Čt 18:00
Cestovatelská diashow

Mart Eslem a David Surý – Pěšky džunglí do Ztraceného města

Vydejte se s námi neprostupnou džunglí do kolumbijského Ztraceného města v Sierra Nevada de Santa Marta.

12/10  So 21:00
Festival KULT / Koncert

Midi Lidi

Midi Lidi jsou známí tím, že rádi a často koncertují. A tak se opět vrací do Ústí.

23/10  St 19:00
Hraničář zve

TALK SHOW Dobkovice

Veřejné natáčení pořadu Talk Show – Dobkovice. Nenechte si ujít sedmý díl úspěšného pořadu, kde na pověstný gauč usedne herec Václav Vydra, režisér Jakub Kohák a vítězka Masterchef Česko 2019 Kristina Nemčková.

27/11  St 20:30
Cestovatelská projekce

Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novým stand-upem. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Mária Švarcová

Děkuji Vám za zaslaný program a především za to, že pravidelně promítáte kvalitní filmy pro seniory. Děkuji i za to, že jste vyslyšeli přání dvou našich seniorek a příště promítnete starou českou komedii. Mnozí z nás viděli Kristiána mnohokrát, ale snad tuhle nabídku vidět jej v kině si nenechají ujít. Přeji Vám všem v Hraničáři krásné jarní dny!

Věra Opatrná • Hotelová škola Teplice

Hraničář byl plný studentů, kteří byli zvídaví, kantoři spokojení, pracovnice K-centra profi a dobře připravené a Mallory dojatá zájmem a potleskem. Někdy je u dnešních studentů těžké vyvolat zájem, ale tohle se povedlo, mám velkou radost.

Míra Nikol Pokorných • Workshop ilustrace a komiksu

Díky za workshop, děti si to užily, náš Šimon od té doby každý den jen vytváří animované filmy, nic jiného ho nezajímá.

Zuzana Bednářová • Czechitas

Technická vybavenost a asistence ve 100% byla skvělá. Vše bylo perfektně připraveno ještě před samotným workshopem a odladěné - super!

Martin • Organizátor workshopu DataGirls

O Hraničáři Vám můžu říct, že jste se o nás dobře postarali. Určitě dělejte další akce, které se věnují moderním technologiím pro dobré účely, ať rozšíříte Vaše spektrum zase o kousek dál, ale přitom si udržíte komunitní tvář.

Zuzana Slámová • CDL System a.s.

Oceňuju zejména bezchybnou komunikaci při plánování akce a skvělý přístup všech, kteří se na naší akci podíleli. A taky aktivitu ve smyslu námětů a nápadů, jak akci ještě zlepšit. Super je možnost pronajmout si prostor včetně sálu + obsluhy. A opravdu na úrovni je bar. Vše fungovalo, jak mělo, včetně zázemí.

Vendula Krištofová • Oblastní charita Ústí nad Labem

Velice oceňujeme vstřícnou, rychlou a pohodovou komunikaci. Na všem bylo možné se domluvit, nic nebylo problém, cítili jsme se jako partneři, tedy "na jedné vlně". Cena byla také více než vstřícná a velmi si vážíme, že šlo upravit cenu přesně na míru dle našich technických požadavků. Takže vnímáme pouze ochotu a stejné zapálení pro věc. Byli jsme moc spokojeni.