Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Pro 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
23/11  So 20:00
Nejbližší akce / Koncert

Bratři + Himalayan Dalai Lama

Poezie analogových syntetizátorů 70. a 80. let a drum machines v podání Himalayan Dalai Lama spolu s živým technem Bratrů bratrů Veselých, jejichž mix syntezátorů s živými bicími plní jejich sety tranceovou energií.

Galerie

Digitalizuj Hraničář

24/11  Ne 13:00
Café ve Foyer / Burza

Burza vinylů

Celodenní burza, kde můžete si zakoupit jak sběratelské, tak i kousky za pár korun.

24/11  Ne 15:00
Nedělní kino

Falešně

Multimilionáře Markuse dostane jeho okrádání státu na vězeňské oddělení, kde si odpykávají trest ti nejopovrhovanější vězni. Tam se připojuje k vězeňskému pěvecké- mu sboru, kam od začátku nezapa- dá. Černým humorem prosycená tragikomedie o stinných stránkách lidské osobnosti. Dánsko, režie Frederikke Aspöck, 2019, 93 min

25/11  Po 16:00
Přednáška

Karol Suchánek – Žijeme jen jednou, ale data navždy

Zkoušeli jste si už někdy vygoo- glovat své jméno? Nezajímá vás to? Mělo by! To, co je na internetu, není vůbec soukromé a týká se to každého z nás. Bezpečnost musí být zvykem. Ohrozit Vaší budou- cnost je (nejen) pro hackera velmi jednoduché - buďte o krok napřed.
Pořádá Agentura Rozcestí, z.s.

26/11  Út 18:00
Galerie Hraničář / Diskuze

Není nám to jedno – o jednorázových plastech

Diskuze vedená studenty ze skupiny Friday For Future - Ústí nad Labem.

26/11  Út 19:30
Kino

Sbohem, synu

Pečlivě vystavěná rodinná sága zachycující několik desetiletí z nedávné čínské historie prostřednictvím příběhu manželského páru postiženého osudovou tragédií. Film reflektuje odvrácenou stránku čínské kulturní revoluce a politiky jednoho dítěte. Čína, režie Xiaoshuai Wang, 2019, 175 min

27/11  St 20:30
Cestovatelská projekce

Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novým stand-upem. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu.

29/11  Pá 19:00
Koncert

Průdušky

Teplická skupina Průdušky, dvojnásobný vítěz celostátní Porty, která v 70. a 80. letech 20. století určovala v naší republice směr bluegrassové hudby, letos oslaví 45. výročí své existence.

30/11  So 19:00
Koncert

Nerrea

Svých 10 „rozbitejch“ let na scéně slaví metaloví Ústečáci spolu s bývalými členy kapely a svými hosty Destroyself z Děčína a Hlahol z Teplic.

03/12  Út 19:30
Kino

Nabarvené ptáče

Hluboce dramatický příběh zaobírající se bezprostředním vztahem mezi hrůzou a krutostí na jedné straně a nevinností a láskou na straně druhé. Film byl nominován v hlavní soutěži Benátského filmového festivalu.
CZ / SK / UA, režie Václav Marhoul, 2019, 169 min

05/12  Čt 20:00
Koncert

Endru + Jen Hovorka

Společné duo přináší improvizační hudbu od atmosférických deep groovů a zvukových výletů až po našláplé up-tempo. Zrozeno k poslechu, meditaci i taneční hubnoucí kůře. Jako host vystoupí zpěvačka Markéta Chladová.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Mária Švarcová
Děkuji Vám za zaslaný program a především za to, že pravidelně promítáte kvalitní filmy pro seniory. Děkuji i za to, že jste vyslyšeli přání dvou našich seniorek a příště promítnete starou českou komedii. Mnozí z nás viděli Kristiána mnohokrát, ale snad tuhle nabídku vidět jej v kině si nenechají ujít. Přeji Vám všem v Hraničáři krásné jarní dny!

Věra Opatrná • Hotelová škola Teplice
Hraničář byl plný studentů, kteří byli zvídaví, kantoři spokojení, pracovnice K-centra profi a dobře připravené a Mallory dojatá zájmem a potleskem. Někdy je u dnešních studentů těžké vyvolat zájem, ale tohle se povedlo, mám velkou radost.

Míra Nikol Pokorných • Workshop ilustrace a komiksu
Díky za workshop, děti si to užily, náš Šimon od té doby každý den jen vytváří animované filmy, nic jiného ho nezajímá.

Zuzana Bednářová • Czechitas
Technická vybavenost a asistence ve 100% byla skvělá. Vše bylo perfektně připraveno ještě před samotným workshopem a odladěné - super!

Martin • Organizátor workshopu DataGirls
O Hraničáři Vám můžu říct, že jste se o nás dobře postarali. Určitě dělejte další akce, které se věnují moderním technologiím pro dobré účely, ať rozšíříte Vaše spektrum zase o kousek dál, ale přitom si udržíte komunitní tvář.

Zuzana Slámová • CDL System a.s.
Oceňuju zejména bezchybnou komunikaci při plánování akce a skvělý přístup všech, kteří se na naší akci podíleli. A taky aktivitu ve smyslu námětů a nápadů, jak akci ještě zlepšit. Super je možnost pronajmout si prostor včetně sálu + obsluhy. A opravdu na úrovni je bar. Vše fungovalo, jak mělo, včetně zázemí.

Vendula Krištofová • Oblastní charita Ústí nad Labem
Velice oceňujeme vstřícnou, rychlou a pohodovou komunikaci. Na všem bylo možné se domluvit, nic nebylo problém, cítili jsme se jako partneři, tedy "na jedné vlně". Cena byla také více než vstřícná a velmi si vážíme, že šlo upravit cenu přesně na míru dle našich technických požadavků. Takže vnímáme pouze ochotu a stejné zapálení pro věc. Byli jsme moc spokojeni.