Loading...

Pro děti

FUK RODINÁM: Z vany na vlny

Architektonická procházka
Út / 28. 5. / 16:00

Interaktivní architektonická procházka pro rodiče s dětmi od GEFu až k Hraničáři. Po cestě se zaměříme na významné ústecké stavby a názorně si ukážeme a vysvětlíme co obnáší pojem brutalistní architektura a urbanismus.

Více info + rezervace

Tonda, Slávka a kouzelné světlo

kino / animovaný
Ne / 2. 6. / 15:00

Jedenáctiletý Tonda má jedinečnou vlastnost - od narození svítí. Jeho možná až přespříliš starostliví rodiče se ho snaží držet doma, aby jej ochránili před vnějším světem.

Vstupenky

Sylvanian Families ve filmu: Dárek od Freyi

kino / animovaný
Ne / 9. 6. / 15:00

Za vysokými horami a hustými lesy se rozprostírá vesnička Sylvania. A v ní žijí Sylvanian Families. Tyto roztomilé zvířecí postavičky původem z Japonska si oblíbily děti po celém světě a okamžitě se staly globálním fenoménem.

Vstupenky

Tlapková patrola ve velkofilmu

kino / animovaný
Ne / 16. 6. / 15:00

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky!

Vstupenky

Na cestě s mámou

kino / baby friendly
Út / 18. 6. / 10:00

Černobílá komedie z tohoto i onoho světa. Jon je muž středního věku, který žije se svou starou matkou v odlehlé části Islandu. Jeho matka je žena, která má vždy ve všem jasno.

Vstupenky

Broučci

divadlo v kině / dětské
Ne / 23. 6. / 15:00

Broučkova dobrodružství za svatojánské noci. Záznam divadelního představení. (Slezské divadlo Opava)

Vstupenky

Červená želva

kino / anime
Ne / 30. 6. / 15:00

Příběh trosečníka na tropickém ostrově, obydleném želvami, kraby a ptáky, je zároveň univerzálním příběhem všech zásadních okamžiků v životě člověka.

Vstupenky

Letní škola Hraničář

příměstský tábor zaměřený na animovaný film
Po—Po / 22. 7. — 26. 7.

Máte rádi animovaný film? Chtěli byste detailněji poznat jeho prostředí? Do rozmezí pěti pracovních dnů rozložíme všechny složky nutné pro vytvoření krátkého animovaného filmu.

Vyprodáno
Loading...