Loading...

Léto na ulici

Kvetoucí bomby

workshop
St / 17. 7. / 16:00

Sázení rostlinek nikdy nebylo jednodušší a zábavnější. Z recyklovaného papíru vyrobíme semínkové bomby, které po zahození rozjasní jakýkoliv městský prostor.

Více info

Sold Out Boy

hudba / dj set
Čt / 18. 7. / 20:00

O další našlápnutý páteční večer babího léta se hudebně postará Martin Dedek aka DJ Sold Out Boy. Zakladatel hudebního festivalu ZMAR zahraje milostné písně k poslechu, ale hlavně k tanci. Stavte se!

Více info

Loutky v Říji & Peelers & Ed Rosenthal

koncert
Pá / 19. 7. / 19:00

Trash Pop formace z Českých Budějovic LVŘ, plzenští Peelers hrající psychedelic krautrock a Ed Rosenthal na pomezí neo-psychedelického rocku a surf rocku s pořádně špinavým garážovým zvukem se postarají o našlápnutý večer!

Více info

Letní škola Hraničář

příměstský tábor zaměřený na animovaný film
Po—Po / 22. 7. — 26. 7.

Máte rádi animovaný film? Chtěli byste detailněji poznat jeho prostředí? Do rozmezí pěti pracovních dnů rozložíme všechny složky nutné pro vytvoření krátkého animovaného filmu.

Vyprodáno

Zelená architektura

workshop
St / 24. 7. / 16:00

Nechte rozkvést svoje vlastní město. Z hlíny vyrobíme budovy, které zároveň slouží jako květináče do kterých umístíme kousek zeleně.

Více info

Kadeřnický salón

galerie / salón
Čt / 25. 7. / 15:00

Znáš samoživitelky*le s dětmi? Místní osoby* bez domova? Osobu*, které rostou problémy přes vlasy? Osobu*, která si luxusní služby v kadeřnictví nechce / nemůže dopřát? Pozvěte kohokoli!

Více info

Ménière & Hihihahaholky

koncert
Pá / 26. 7. / 19:00

Dvě zpěvačky, raperky a performerky spolu s hudebním producentem a live DJem. Jejich hudba je experimentem slova, rapu a hudby. Volně na ně naváže svým alternativním elektronickým setem Ménière.

Více info

TANZFLÄCHE #5 | Quickie & VAN

hudba / DJ sets
Pá / 26. 7. / 22:00

Od 22.00 se představí dvojice DJs, kteří budou hrát až do pozdních hodin selekci techno, breakbeat, electro. Přijďte se protancovat za zvuku přísné selekce Dark wave, EBM, deep techno až do začátku prázdnin!

Více info

Letní kino: Falcon Lake

kino novinka / letní kino
So / 27. 7. / 21:30

Stydlivý třináctiletý Bastien přijíždí s rodiči na letní dovolenou k jezeru Falcon Lake. V krajině, která je občas idylická a občas přízračná, potkává o tři roky starší dívku Chloé.

Více info

Latino večer

tanec
Pá / 2. 8. / 19:00

Tradiční letní Latino Party před Hraničářem. Stavte se zakusit pravou Latinskou Ameriku.

Více info

Letní kino na přání

filmové léto na ulici
So / 3. 8. / 21:00

Oblíbené letní kino na piazzettě před Hraničářem je zpět. Čas začátku projekce je orientační, vše záleží na setmění.

Více info

Výšivky a brože

workshop
St / 7. 8. / 16:00

Upcyclingem ke tvorbě nášivek, broží, výšivek či jinému originálnímu zdobení oblečení. Ruční zpracování textilu ulehčí našemu skladu a obohatí váš šatník.

Více info

Gipsy Wind

koncert
Pá / 9. 8. / 18:00

Tento večer je opravdu speciální: tři kapely, tanec, romská kuchyně. Zatančí skupina Gipsy Laguna a těšit se můžete i na tradiční občerstvení. Na kapelu poté navážou Ladislav Gabčo + Roman Šenki.

Více info

Letní kino 16mm: Dým bramborové natě

letní kino / analog time na ulici
So / 10. 8. / 21:00

Pro letošní filmové léto na ulici jsme připravili speciální projekci z 16mm filmového pásu. A nový pořad, se kterým se budete potkávat i během roku a tím je Analog time.

Více info

Slam poetry exhibice

#slam
Po / 12. 8. / 19:00

Slam? Performativní žánr přednesu autorské poezie. Žádné kostýmy. Ani rekvizity. Vlastní text. Nebo improvizace. Dojetí! Smích? Zhnusení?! A body publika! Slam!!!

Více info

Letní kino na přání #2

filmové léto na ulici
So / 17. 8. / 21:00

Oblíbené letní kino na piazzettě před Hraničářem je zpět. Čas začátku projekce je orientační, vše záleží na setmění.

Více info

Letní kino: Na cestě s mámou

filmové léto na ulici
So / 24. 8. / 21:00

Černobílá komedie z tohoto i onoho světa. Jon je muž středního věku, který žije se svou starou matkou v odlehlé části Islandu. Jeho matka je žena, která má vždy ve všem jasno.

Více info
Loading...