News to your email

20. 09. 2021   Po   19:00

Z plna Hrdel: Jesus Christ Superstar

Koncertní provedení jednoho z nejslavnějších muzikálů autorské dvojice Andrew Lloyd Webber a Tim Rice. Příběh posledních dnů Ježíše Krista je prezentován z netradiční perspektivy apoštola Jidáše a nabízí lehce provokující otázky vedoucí k zamyšlení nad významem Kristovy smrti a rolí jeho přítele a poté i zrádce Jidáše Iškariotského.

Nebyl čas lámat si hlavu kdo je kdo…
… a přesně tak to začalo. Z nadšení, zájmu a společné myšlenky se dala dohromady parta lidí více či méně angažovaných v různých hudebních uskupeních. První výzvou, která nás spojila, byl ambiciózní projekt nastudování koncertní verze muzikálu Jesus Christ Superstar. Pravda, byla to dřina veliká, ale odezvy na naše vystoupení, které v dubnu 2019 vidělo více než 300 lidí, nás utvrdily v tom, že by bylo škoda skončit. Proto jsme se k této výzvě postavili čelem a zdravíme vás jménem hudebního souboru Z plna Hrdel.

 


11. DIVADELNÍ BENEFICE OCHOTNICKÝCH SOUBORŮ

20.9. – 25.9.2021

Centrum pro náhradní rodinnou péči a Hynkovo hravé divadlo ve spolupráci s Městskými kulturními zařízeními a dalšími divadelními soubory pořádají každým rokem Divadelní benefici ochotnických souborů.

Objednávka vstupenek

Objednávky pro toto představení nejsou v tuto chvíli k dispozici.

Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Pokladna je otevřena vždy 1 hodinu před akcí.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.