Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Říj 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
24/10   Čt   18:00

Surf Film Festival

Na Ústí se valí vlny s prvním ročníkem Surf Film Festivalu! Ten uvede oceňovaný ruský surf film Priboi, český snímek Kde poušť potkává oceán, který vznikal v Namíbii a dokument Big Wata o jediném surf klubu v africké Sieře Leone, jenž byl také promítán na festivalu Jeden svět. Pečlivá selekce domácích a zahraničních filmů vás přenese z podzimní Evropy na pobřeží světových oceánů. Aloha!

18.00 | BIG WATA

Siera Leone není úplně obvyklá surf destinace. O to více překvapí, že v tradiční rybářské komunitě existuje surf klub, který sdružuje místní mladé pušky. Ti v době, kdy vypukla epidemie Eboly, hledají svojí identitu a smysl existence. K tomu jim pomáhá právě semknutá komunita kolem surf klubu. Důležitým milníkem pro všechny je pak je cesta na surf spot do sousední Libérie a seznámení se s tamní mikro surf komunitou. Nádherně natočený dokument Big Wata byl vybrán také na festival Jeden Svět a vzbudil ohlas na mezinárodní scéně.


19.45 | KDE POUŠŤ POTKÁVÁ OCEÁN

Čtyři přátelé z Pražskýho serfovýho klubu se díky výhře v soutěži Užvím od České spořitelny vydávají na vysněnou a dlouho plánovanou expedici do Namibie, kde chtějí pokořit jednu z nejlepších surfových vln na světě, tajemnou Skeleton Bay. Hned po příjezdu do Namibie se setkávají se členy místní surfové komunity a dozvídají se spoustu nových informací nejen o Namibii a Skeleton Bay, ale i o svých surfových schopnostech. Podaří se jim nakonec onu slavnou vlnu sjet? Dozvíte se ve filmu Kde poušť potkává oceán.


21.15 | PRIBOI

Priboi, to je první ruské surf movie! Pionýři surfování v Rusku se v rámci svého projektu Surf Siberia vydávají na dvouletý road trip z Kaliningradu na Sibiř, Kamčatku a Sachalin až do Machačkaly na pobřeží Kaspického moře. Film Priboi posbíral několik hlavních cen na mezinárodních festivalech. Objevte Rusko a jeho nekonečných 37 tisíc kilometrů dlouhé pobřeží. Tento surf trip určitě stojí za to!

vstupné

  • předprodej všechny filmy 190 Kč
  • na místě jednotlivé filmy 100 Kč

Rezervace vstupenek

Typ lístku Cena Počet míst
předprodej 190 Kč


Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Odesláním údajů dokončíte rezervaci a obdržíte e-mail s pokyny k platbě.

Pravidla a podmínky předprodeje

Pokladna Hraničáře je otevřena ÚT–ČT od 15:00 do 18:00 a hodinu před představením.

Rezervace lze také provést na emailu predprodej@hranicar-usti.cz.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.