Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Led 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
28/01   Ne   10:00

Storytelling

Vaše město vypráví

Workshop je určený všem začátečníkům, kteří by rádi nakoukli do světa fantazie a vyzkoušeli si základní interpretační storytellingová cvičení.

Všichni žijeme v jednom městě, chodíme těmi stejnými ulicemi den co den a možná už ani nevnímáme, co všechno je kolem nás. Přijďte se na chvíli zastavit a podívat se na vaše město novýma očima. Očima, které hledají nové příběhy, nová dramata a zápletky, nové postavy v ulicích. Budeme společně zkoumat město, které tak dobře znáte a pustíme se na výlet časem – můžeme kamkoliv, do minulosti či budoucnosti a nebo zůstat teď a tady. 

Vyzkoušíte si, jak stvořit příběh, aby měl začátek, střed a konec a aby nás bavil a pohltil. Kulisy vašeho města poslouží jako základní stavební kámen a vaše fantazie nás provede celým příběhem.

Workshop je určen dospělým, všem rodičům, prarodičům, vychovatelům, pedagogům a všem, kteří chtějí trávit čas s dětmi smysluplně a zábavně.

 

Celodenní workshop Storytelling využívá mnoha druhů cvičení, her a především představivosti vypravěčů, kteří jsou zároveň autory a interprety příběhu. Vyprávíme všichni a často.

Pořádáme ve spolupráci se sdružením Storytelling, o.s.

Rezervace vstupenek

Objednávky pro toto představení nejsou v tuto chvíli k dispozici.

Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Odesláním údajů dokončíte rezervaci a obdržíte e-mail s pokyny k platbě.

Pravidla a podmínky předprodeje

Pokladna Hraničáře je otevřena ÚT–ČT od 15:00 do 18:00 a hodinu před představením.

Rezervace lze také provést na emailu predprodej@hranicar-usti.cz.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.