Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

29. 11. 2019      19:00

Průdušky

Teplická skupina Průdušky, dvojnásobný vítěz celostátní Porty, která v 70. a 80. letech 20. století určovala v naší republice směr bluegrassové hudby, letos oslaví 45. výročí své existence.

Průdušky, dvojnásobný vítěz celostátní Porty, Vás srdečně zvou na narozeninový večer. Legendární bluegrassová kapela letos oslaví již 45. výročí své existence a protože vznikla na akademické půdě – na PF v Ústí nad Labem- pojímají rok svého vzniku jako rok školní. Proto svá narozeninová vystoupení chystají od letošního podzimu až do léta 2020. Na letním soustředění, kde kapela pilovala repertoár na blížící se koncerty, se sešla v sestavě: Svatopluk Matějka (kytara), Jiří Panschab (banjo), Miroslav Matoušek (housle), Martin Tomášek (foukací harmonika), Luboš Novotný (dobro) a Jan Panschab (basa).

Hostem Průdušek bude Bluegrass Band Album.

Objednávka vstupenek

Objednávky pro toto představení nejsou v tuto chvíli k dispozici.

Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Pokladna Hraničáře je otevřena ÚT–ČT od 19:00 do 20:00.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.