Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

24. 05. 2017   St   19:00

PechaKucha Night #23

V pořadí už dvacátý třetí večer Pecha Kucha Night Ústí nad Labem, tentokrát věnovaný tématu Jak si rozumět? – Naše město. Kultovní setkání se zajímavými hosty ve spolupráci s Česko-německým kulturním jarem.

ŠÁRKA ZAHÁLKOVÁ
spoluzakladatelka projektu Offcity v Pardubicích, který chápe město jako strukturu a živý organismus, vnímá jej jako sociální, uměleckou a architektonickou hmotu.

MIROSLAV KORANDA
člen komise pro kulturu ve městě Chomutov. Člen sdružení Kuprospěchu, který svoji aktivitou příispívá ke zlepšení kvality života v Ústecké krajie, zvláště na Chomutovsku.

JANEK RUBEŠ
reportér, kameraman a režisér. Časopisem Forbes byl v roce 2016 zařazen do žebříčku 30 pod 30. Jako kameraman je podepsán pod pořady Vaříme s Mírou, Žrouti, nebo Gebrian versus.

LUKÁŠ VEVERKA
režisér a motion designér znělek televizních pořadů a reklamních spotů. V roce 2017 získal Českého lva za nejlepší filmový plakát (Já, Olga Hepnarová). Jeho téma: vizuální smog.

MAK! Mobilní architektonická kancelář
přestavěný karavan a dvojice architektů, kteří procházejí městy a společně s místními komunitami navrhují různá zlepšení.

NIKOLA FIALOVÁ SEIFERTOVÁ
organizátorka sousedské slavnosti Živé Teplice!

ATELIÉR FOTOGRAFIE
ústecké vnitrobloky hledáčkem objektivu studentů ateliéru fotografie na FUD UJEP.

DITA KROUŽELOVÁ
grafička a členka iniciativ Libeňský most Nebourat, Nerozšiřovat a Prázdné domy, spolupracuje s architekty na projektech ve veřejném prostoru.

MAKERSPOINT
ústecký prostor pro všechny, kteří chtějí tvořit. Kreativní dílny a workshopy v oblastech 3D tisk, elektronika, základy robotiky a IoT.

JITKA BARTECZKOVÁ
jak chtějí Střekovské matky proměnit střekovské nábřeží a jaké existuji možnosti proměny, aniž by město muselo vynaložit ukrutnou částku na jeho revitalizaci.

REZIDENTI MEDIA LABU
studenti architektury, tvorby krajiny, designu a prostředí, kteří v rámci svého pobytu v Ústí nad Labem vypracovali návrhy na revitalizace veřejného prostranství ve městě. 

JITKA NOVÁKOVÁ
ústecká dendroložka.

 

PechaKucha Night Ústí nad Labem #23 proběhne v rámci projektu Jak si rozumět? Akci podporuje Deutsches Hygiene-Museum Dresden, Ministerstvo kultury České republiky. Je součástí programu Kulturní jaro 2017.

Objednávka vstupenek

Objednávky pro toto představení nejsou v tuto chvíli k dispozici.

Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Pokladna Hraničáře je otevřena v ÚT a PÁ vždy 1 hodinu před filmovou projekcí.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.