Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Lis 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
30. 11. 2019   So   19:00

Nerrea

Svých 10 „rozbitejch“ let na scéně slaví metaloví Ústečáci spolu s bývalými členy kapely a svými hosty Destroyself z Děčína a Hlahol z Teplic.

Dan Černý zpěv (Točílas, Sedmá vlna)
Martin Kos kytara (ex- Točílas, Sedmá vlna)
Karel Opatrný baskytara (ex- Sníh na schodišti)
Kamil Sedlmayer kytara
Richard Rachlík bicí (ex-Destross)

Dan Černý, Martin Kos a Honza Janečko oslovili kytaristu Standu Jarolímka a ten přivedl bubeníka Maštyho. Nerrea začíná ihned tvořit a brzy je hotových několik nových songů. 27.února 2010 nás čekala premiéra před publikem v Činoherním studiu, v Ústí nad Labem. V průběhu roku 2010 nás opustil bubeník Mašty. Po dlouhém hledání jsme se rozhodli oslovit Petra Vojáčka (Točílas, Trouble heroes), který s námi natočil 3 písně ve studiu Macac. To už ale bez Martina, který z časových důvodů kapelu také opustil. Muzika a hraní s kapelou mu však scházelo a tak se po krátké době znovu vrací… Po zkoušení a chvilkovém hraní s různými bubeníky jsme v r. 2013 přijali Richarda Rachlíka, se kterým jsme se pustili do nové tvorby. Koncerty postupně přibývají a kapela s Richardem získává potřebnou jistotu a tvrdší vyznění.

Nerrea natáčí první CD Věk Bestie (2015), které obsahuje devět skladeb. Honza Janečko kapelu opouští v průběhu léta 2016, rovněž kvůli veliké pracovní vytíženosti a na postu basového kytaristy ho nahrazuje Karel Opatrný.

V lednu 2017 pokřtila kapela nové CD s názvem Rozbitej, na kterém je devět písní. A tentokrát se na něm objevilo i několik hostů. V březnu vypustila kapela do světa svůj první oficiální videoklip k titulní písni Rozbitej z nového CD. V květnu následoval další klip ke skladbě Stromy. Oba klipy jsou ke zhlédnutí na YouTube.

Začátkem roku 2019 natáčí kapela další CD s názvem “Sběratel smutků” s devíti skladbami. Oproti předchozímu albu se kapela posouvá spíše k syrovějšímu zvuku postavenému na kytarových riffech. Dochází ke změně na postu kytaristy, kdy Standu Jarolímka nahrazuje Kamil Sedlmayer. K novému albu kapela plánuje natočit další videoklip.

Přispěj na ještě lepší kino v Hraničáři

Objednávka vstupenek

Veškeré rezervace je nutné po objednání ihned zaplatit. Platba je možná pouze kartou on-line. Rezeravce a následná pozdější platba převodem na účet již není možná.
Typ lístku Cena Počet míst
vstupné 150 Kč

Odesláním objednávky souhlasíte s Obchodními podmínkami pro prodej vstupenek

Stisknutím tlačítka "Objednat" budete přesměrování na platební bránu.


Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Pokladna Hraničáře je otevřena ÚT–ČT od 15:00 do 18:00 a hodinu před představením.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.