Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Úno 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
13/02   Po   19:00

FuckUp Night

Premiéra celosvětově populárního formátu FuckUp Night v Ústeckém kraji. Večer, kde se představí lidé, kteří něco dokázali, ale cestou k úspěchu taky něco, anebo dokonce dost věcí, pokazili. Protože neúspěch je součást života. A kdo nic nezkazil, nikdy nic nezkusil a nemůže uspět. Přijďte se inspirovat příběhy pádů úspěšných.

Hosté:

Ondřej Kobza
„Nikým nevolený kavárník“ nebo „Babišův vyhazovač“ dokáže vzbudit emoce. Jaký fuckup má úspěšný podnikatel, který vede kultovní pražské kavárny Café V lese, Café Neustadt, stojí za projekty Piána na ulici, Šachy v ulicích, Poeziomat … a je tak průkopníkem oživování veřejného prostoru v Česku.

Anna Marešová
Dostat diplomku až do postelí českých domácností, to se podaří málokomu. Designérce Anně Marešové se to s designovou sadou erotických pomůcek Whoop.de.doo, za kterou dostala řadu prestižních ocenění, povedlo náramně. A Jaký je její fuckup? V předvečer Valentýna ideální host.

Janek Rubeš
Dokumentarista, díky kterému se hodně mluví o taxikářích a směnárnách. Jeho cyklus Praha vs. Prachy, který byl určen primárně pro stream, ve své době způsobil mezi taxikáři doslova poprask, od něhož nebylo daleko k výprasku. Aktuálně natáčí pro Stream.cz další cyklus s názvem Prague Guide. Za svůj největší fail pokládá, že neumí mlčet, když má.

Ondřej Suchý
Vybudovat úspěšnou firmu Enlogit, aplikovat na tu dobu velmi revoluční přístup k zaměstnancům, získat ocenění Firma roku Ústeckého kraje a následně předat firmu do rukou kolegů a starat se o ní jen koncepčně. Určitě však nešlo všechno jak na drátkách. Nejvíce Ondra lituje toho, že ve firmě držel vše tak výlučně pod svou kontrolou.

Petra Končelíková
Petra pomáhá s budováním technologického centra Node5. Aktuálně se stala také šéfkou vzdělávací akademie iCollege. I ona má za sebou několik úspěšných (i zahraničních) start-upů. Sama ovšem slovo „start-up“ ráda zaměňuje za tvrdou práci a nečekání na štěstí co přijde shora. Přinesla ji tvrdá práce vždy jen dobré výsledky?

 

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ   100 Kč

 

Rezervace vstupenek

Objednávky pro toto představení nejsou v tuto chvíli k dispozici.

Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Odesláním údajů dokončíte rezervaci a obdržíte e-mail s pokyny k platbě.

Pravidla a podmínky předprodeje

Pokladna Hraničáře je otevřena ÚT–ČT od 15:00 do 18:00 a hodinu před představením.

Rezervace lze také provést na emailu predprodej@hranicar-usti.cz.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.