Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Říj 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
04/10   St   19:00

FuckUp Night vol. 2

Kdo nic nepo…kazil, nikam to nedotáh´. Celosvětově populární večer příběhů neúspěchu těch úspěšných podruhé v ústeckém Hraničáři. Pět osobností se opět převážně nevážně povznese nad své pády a fuckupy. 

Moderuje Tomáš Studeník.

VSTUPNÉ:
120 Kč v předprodeji
150 Kč na místě

 

Své fuckupy představí:

Jana Zielinski
zakladatelka a ředitelka Designblok

Jana Zielinski se před 19 lety rozhodla, že krásu bude hledat hlavně v designu. Že všechny upozorní na to, jak mohou být obyčejné předměty nejen funkční, ale i hezké. Spolu s kolegou Jiřím Mackem založila pražský Designblok, ze kterého se postupně stala největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední a východní Evropě. Byla také zařazena mezi TOP 25 nejvýznamnějších žen veřejné sféry, která je každoročně sestavována na základě nominací čtenářů a odborné poroty. Budou její fuckupy také krásné?


 

Pavel Moric
kouč, trenér karate

7 x mistr ČR v karate a trenér mistrů ČR v karate. Zakladatel a majitel klubu Karate Vision. Nejlepší řečník na Job Acadamy 2014 a kouč, který má za sebou více než 10 000 odškolených a odtrénovaných lidí. Tvůrce projektu: “Cesta vnitřního vítězství”, organizátor workshopů Karate pro Duši a mnoho dalšího. Není fuckup, aby motivační řečník mluvil o svých fuckupech?


 

Jakub Jan Fiala a Ondřej Kočan
Improve yourself, nejlepší učebnice AJ

Studenti z Kadaně, kteří dokázali, že z nudy a fuckupů druhých se dá vymyslet i nejlepší česká učebnice angličtiny. Posbírali za ni řadu prestižních cen a umístili se mezi stovkou největších inovátorů ve střední a východní Evropě v žebříčku NEW EUROPE 100, který vyhlašují společně Financial Times, Res Publica Nowa, Google a International Visegrad Fund.


 

Jan Straka
zakladatel a jednatel Clever Minds

Může vás diář přimět, aby vás bavilo pondělí? Jan Straka, zakladatel motivačních diářů-nediářů Clever Minds věří, že ano. Jejich originální notesy si vysloužily velkou řadu ocenění a úspěšný startup se hned v prvním roce dostal přes milionový obrat. Jaké to je, když se bývalý finančník pustí do světa fyzických produktů?


 

Dita Přikrylová
zakladatelka Czechitas

Datová analytička, která „učí ostatní holky programovat“. Šéfka českého Googlu ji označila za jednu z nejzajímavějších českých „digitálních žen“. Dita je zakladatelka a hlavní tváří hnutí Czechitas, které se snaží ženám v Česku ukázat, že IT není svět jen pro chlapy.

 

Pořádá Inovační centrum Ústeckého kraje.

Rezervace vstupenek

Objednávky pro toto představení nejsou v tuto chvíli k dispozici.

Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Odesláním údajů dokončíte rezervaci a obdržíte e-mail s pokyny k platbě.

Pravidla a podmínky předprodeje

Pokladna Hraničáře je otevřena ÚT–ČT od 15:00 do 18:00 a hodinu před představením.

Rezervace lze také provést na emailu predprodej@hranicar-usti.cz.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.