Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Veřejný sál Hraničář

Úno 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
06/03   St   19:00

Fuckup Night Ústí nad Labem vol. 4

Kdo nic nepo… kazil, nikam to nedotáh´. Příběhy neúspěchu těch úspěšných. Čtvrté pokračování celosvětově úspěšného večera, během nějž úspěšné osobnosti podnikatelského a společenského života mluví o svých selháních a jak se z nich dokázaly poučit.

 

DAN PŘIBÁŇ

cestovatel, dokumentarista

Novinář, cestovatel a dobrodruh, který už jen výběrem dopravního prostředku umí jít fuckupu naproti jako málokdo jiný. Navzdory tomu se svými přáteli projel svět a stvořil kult žlutého trabantu. Na cestách šíří image Středoevropanů, kteří si poradí, i když se podělá úplně všecko.


 

LUCIE TVARŮŽKOVÁ

CreativeDock, zakladatelka Zonky, novinářka

Úspěšná novinářka původem z Litvínova psala nejdřív pro Lidové noviny a pro MF Dnes, následně byla pro Hospodářské noviny zpravodajkou z Bruselu. V témže periodiku pak musela šéfovat partě redaktorů, co se nebojí štěkat i na ministry. Úspěšná žena, řeknete si. Ale jen do doby, než si v bance požádala o půjčku. A tak vzniklo Zonky – jeden z nejúspěšnějších českých finančních startupů a platforma, která učí, že půjčka není fuckup, ale mnohem spíš investice.


 

MARTIN BAREŠ

zakladatel Offroadsafari s. r. o.

Tohle nás baví. Jestli někdo umí ukázat magickou krásu industrie a krajiny našeho regionu, tak je to originální litvínovská cestovka Offroadsafari. Její zájezdy kombinují návštěvu bývalých trestaneckých táborů či hnědouhelných lomů s divukrásnou přírodou severozápadních Čech. Jak udělat z fuckupu přednost, která nadchne lidi, povypráví zakladatel a populární průvodce Offroadsafari Martin Bareš.


 

DAN TRŽIL

digitální nomád, tvůrce podcastů, marketér

Rodilý Ústečák, kterého v Ústí pálily paty a začal cestovat. Stal se z něj digitální nomád, tedy člověk, který nepřestane cestovat jen proto, že se „musí makat“. Dan je také marketér, kterého zajímal podcast, a tak se stal jeho největším popularizátorem v Česku; jeho podcasty pod názvy Proti Proudu nebo Na vlně podnikání jsou plné příběhů úspěšných podnikatelů a zajímavých osobností. I jeho příběh zavání úspěchem. O čem ale povypráví na Fuckup Night?


 

PETR SKOČDOPOLE

novinář, spoluvlastník motejlekskocdopole.com

Ti, co chtějí nahoru, čtou Forbes, ti, co už nahoře jsou, čtou motejlekskocdopole.com. Exklusivní insiderské zpravodajství z byznysu je společným projektem novinářů Miroslava Motejlka a Petra Skočdopoleho. Petr je bývalým dlouholetým šéfredaktorem Instinktu, příležitostným T Vmoderátorem a spisovatelem a je nejenom skvělý novinář, ale i muzikant. Jaké jsou jeho fuckupy ze světa médií a ze života?

 

Pořádá Inovační centrum Ústeckého kraje. 

vstupné

v předprodeji 130 Kč
na místě 160 Kč

Rezervace vstupenek

Míst k dispozici: 249.
Typ lístku Cena Počet míst
předprodej 130 Kč


Jste na vozíku? Nevadí. Vstup do velkého sálu bohužel není bezbariérový, avšak rádi Vám nabídneme asistenci. Dejte nám prosím emailem, telefonem nebo do poznámky při rezervaci vědět, že k nám přijdete. Náš tým Vám bude k dispozici.

Odesláním údajů dokončíte rezervaci a obdržíte e-mail s pokyny k platbě.

Pravidla a podmínky předprodeje

Pokladna Hraničáře je otevřena ÚT–ČT od 15:00 do 18:00 a hodinu před představením.

Rezervace lze také provést na emailu predprodej@hranicar-usti.cz.

Veřejný sál Hraničář, spolek
Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
.