Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Led 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Připravujeme

Pozdravy z Ústí

Naše město na pohlednicích reprezentuje hrad Střekov nebo Větruše. Všichni však víme, že pohlednicové záběry jsou odosobněné, nezobrazují město ve všech jeho skutečných podobách a zejména detailech, které dávají městu jeho specifický charakter. Zašlete nám fotografii z Ústí nad Labem a pomozte nám ukázat i jinou, různorodější, a barvitější tvář města, ale především tvář města viděnou Vaším osobitým pohledem.

Vyfoťte místo, kam chodíte na nedělní procházky, kde trávíte letní večery, kam chodíte rádi nakupovat, kde venčíte psa, krmíte labutě, kde se koupete v řece, odkud je nejkrásnější výhled z posledního patra paneláku...

→ Více o projektu

Re-vize Ústí

Jaké je Ústí a jaké by mohlo být? Jak se dají pozitivně využít problémy města?

Nový cyklus přednášek a diskuzí o městě hledá plán pro rozvoj Ústí nad Labem spolu s občany i odborníky. Cílem Re-vize Ústí je vytvořit takovou vizi, díky které by se z Ústí stalo atraktivní a prosperující město, ve kterém budeme chtít žít. Každý díl cyklu otevře jedno z důležitých ústeckých témat – plánované nové nádraží vysokorychlostní trati, brownfieldy a ekonomie města, sociální problematika a budování komunity, image města, spojení města s krajinou a další. Přijďte se ptát odborníků a diskutovat o budoucnosti našeho města.

→ Více o projektu