Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Zář 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Podpořte nás

Pravidelný příspěvek nebo jednorázová finanční částka

Každá koruna se počítá. I pravidelných 200 Kč měsíčně přispěje na provoz a obnovu dalších prostor budovy. Na konci každého fiskálního roku Vám bude zaslána dárcovská smlouva a Vy si tak můžete tento pravidelný příspěvek zahrnout do odpočtu daní. Chcete-li nám pravidelně přispívat, kontaktuje nás, prosím, na emailové adrese info@hranicar-usti.cz.

Můžete jednorázově přispět jakoukoliv finanční částkou na sbírkový účet 2500591264/2010. Na Váš dar může být v případě Vaší potřeby vystavena dárcovská smlouva. Vy si tak můžete tento příspěvek zahrnout do odpočtu daní. Pokud jste již využili tento způsob podpory, kontaktuje nás, prosím, na emailové adrese info@hranicar-usti.cz, abychom Vám mohli vystavit dárcovskou smlouvu.

Veřejná sbírka

I přesto, že tzv. krize "Činoherního studia" dávno pominula a prvotní účel sbírky posloužil danému záměru, veřejná sbírka nebyla ukončena. Jejím účelem totiž nebylo jen posktynout potřebnou finanční podporu divadelnímu souboru Činoherního studia, ale také obnovení kulturní činnosti v bývalé budově kina Hraničář.

Nadále můžete přispívat na činnost spolku a podílet se tak na rozvoji jeho kulturní činnosti a kulturní podpory ve městě Ústí nad Labem a jeho okolí.

→ Více informací o veřejné sbírce

Staň se dobrovolníkem v Hraničáři

Věnujte svůj volný čas Hraničáři a pomozte tak vytvářet jedno z nejživějších míst v Ústí nad Labem. Nahlédnete do kulturního dění, získáte některé z výhod dobrovolníků a zlepšíte si karmu.

Veřejný sál Hraničář od roku 2017 spolupracuje s Dobrovolnickým centrem v Ústí nad Labem. Tím vám krom nabytých zkušeností a zábavy poskytneme záruku kvalitních školení i záruku akreditovaných programů.

Dobrovolníkem se může stát v podstatě kdokoliv, protože každý z nás umí něco, co může poskytnout druhým.

Více info →