We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. | More info | Accept

News to your email

Dec 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
25/06  Tue 19:30
Nejbližší akce / Kino

Brankář

Životní příběh legendárního fotbalisty Manchester City Berta Trautmanna, který se v poválečné Anglii prosadil navzdory svému německému původu. Díky svým schopnostem a vytrvalosti se dokázal z nenáviděného „nácka“ stát britským národním hrdinou.
D / UK, režie Marcus H. Rosenmüller, 2018, 120 min

Galerie

Fotosoutěž Ulov barák

27/06  Thu 20:00
Koncert

Ceschi (US)

Rapper a písničkář přeskakující z žánru na žánr. V nejlepším slova smyslu chytlavé akustické písničky se plynule prolínají s hity, do kterých Ceschi střílí slova s kadencí kulometu a přesvědčivostí vizionáře. Nedělá mu problém dát popový hit a další skladbu odehrát jen s akustickou kytarou přímo mezi diváky.

29/06  Sat 09:58
Hraničářská výprava

Bordelácká výprava

Výprava nás zavede do nepříliš známých částí okresu Děčín. Jeden z významných ústeckých historiků kdysi prohlásil, že zde žijí 'bordeláčtí lidé'. Tento výrok vzbudil četné kontroverze. Cestou se můžete těšit na nevšední vyhlídková místa, skládku tuhého komunálního odpadu či starý dělnický lidový dům.

27/11  Wed 20:30
Cestovatelská projekce

Ladislav Zibura – Prázdniny v Evropě

Mladý spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav Zibura se vrací na pódia s novým stand-upem. Tentokrát se vydal do oblasti, která je dostupná a krásná, přesto o ní většina cestovatelů nemluví. Vydal se prostopovat Evropu.

The Association "Veřejný sál Hraničář"

The public hall Hraničář is an open platform which supports and connects contemporary art and culture with everyday life in a dynamically developing society.

More about the association →

Hraničář Art Gallery

“The power of art and culture is inspirational and as such has the ability to change people, their perception, and the whole society.”

The conception of Hraničář Gallery comes from the effort of critical reflection of current issues and events in the society. We would like to initiate international collaborations to provide opportunities for education and sharing of ideas. Hraničář Gallery supports critical thinking and new forms of artistic and intellectual engagement in connection with science, society and fine arts. We are building both real and virtual environments which would offer the viewers and guests good conditions for inspiration and critical self-reflection.

More about the Gallery →