Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více info | Rozumím

News to your email

Čvc 2019 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
15/12  Ne 13:00
Nejbližší akce / Galerie Hraničář / Hraničář (nejen) dětem

Hraničářská Vánoční koleda

Vánoční komponované odpoledne inspirované povídkou Vánoční koleda od Charlese Dickense. Připravujeme promítání, kreativní i kulinářské dílny a večerní představení, vycházející právě z textu Dickensovy povídky. Program je vhodný pro děti i dospělé.

Galerie

Digitalizuj Hraničář

16/12  Po 18:00
Přednáška

Petr Ludwig – Konec prokrastinace

Přednáška shrnuje důvody vzniku prokrastinace (chorobného odklá- dání úkolů a povinností) a zároveň předává praktické nástroje, jak nad prokrastinací vítězit každý den. Smyslem je pomoci účastní- kům zlepšit svoji motivaci, organizaci času a zvýšit efektivitu v osobním a pracovním životě.

17/12  Út 19:30
Kino

Yao

Třináctiletý Yao žije ve vesnici na severu Senegalu a je ochotný udělat vše pro to, aby se mohl setkat se svým hrdinou, kterým je Seydou Tall, slavný francouzský herec. Aby si svůj sen splnil, naplánuje útěk a sám překoná 387 kilometrů, které ho dělí od hlavního města. F / SN, Philippe Godeau, 2018, 104 min

19/12  Čt 21:00
Koncert

post-hudba

Elektropopové duo Tomáše Havlena a Dominika Zezuly vydává nové album Není na co se těšit, a tak se na ně můžete těšit i v Ústí.

20/12  Pá 20:00
Koncert

OTK + Safenat Paneach + La Banda De Contenedor

Po delší době se do Ústí vrací cenami ověnčení pražští OTK, které zde svou koncertní premiérou doplní plzeňští alternativní Safenat Paneach se svými repetitivními rockovými riffy. Domácí La Banda de Contenedor zas na své cestě kamsi.

26/12  Čt 19:30
Kino

Mrtví neumírají

Zombie apokalypsa dostává v režii Jima Jarmusche ústřední píseň. Velkými hereckými jmény nabitá novinka nabízí delikátně pomalou bizarní komedii plnou obživlých mrtvol. Především se ale ptá, jaký druh zombie jste vy. USA / SWE, režie Jim Jarmusch, 2019, 105 min

13/02  Čt 20:00
Stand-up

Underground Comedy

Znáte nás z Comedy Clubu, znáte nás z našeho pořadu na Stream.cz a naživo už jste naši povedenou partičku UNDERGROUND COMEDY také poznali! A protože se to mimořádně povedlo, jedeme k vám zase!

09/03  Po 17:30
Cestovatelská projekce

Ladislav Zibura – Pěšky mezi buddhisty a komunisty

Excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává do Himaláje a neprobádaných údolí čínských řek. Projekce o jeho 1 500 kilometrů dlouhé pěší cestě je svědectvím o lehkosti a nadhledu, se kterým jde přistupovat k životu.

caret-down caret-up caret-left caret-right
Mária Švarcová
Děkuji Vám za zaslaný program a především za to, že pravidelně promítáte kvalitní filmy pro seniory. Děkuji i za to, že jste vyslyšeli přání dvou našich seniorek a příště promítnete starou českou komedii. Mnozí z nás viděli Kristiána mnohokrát, ale snad tuhle nabídku vidět jej v kině si nenechají ujít. Přeji Vám všem v Hraničáři krásné jarní dny!

Věra Opatrná • Hotelová škola Teplice
Hraničář byl plný studentů, kteří byli zvídaví, kantoři spokojení, pracovnice K-centra profi a dobře připravené a Mallory dojatá zájmem a potleskem. Někdy je u dnešních studentů těžké vyvolat zájem, ale tohle se povedlo, mám velkou radost.

Míra Nikol Pokorných • Workshop ilustrace a komiksu
Díky za workshop, děti si to užily, náš Šimon od té doby každý den jen vytváří animované filmy, nic jiného ho nezajímá.

Zuzana Bednářová • Czechitas
Technická vybavenost a asistence ve 100% byla skvělá. Vše bylo perfektně připraveno ještě před samotným workshopem a odladěné - super!

Martin • Organizátor workshopu DataGirls
O Hraničáři Vám můžu říct, že jste se o nás dobře postarali. Určitě dělejte další akce, které se věnují moderním technologiím pro dobré účely, ať rozšíříte Vaše spektrum zase o kousek dál, ale přitom si udržíte komunitní tvář.

Zuzana Slámová • CDL System a.s.
Oceňuju zejména bezchybnou komunikaci při plánování akce a skvělý přístup všech, kteří se na naší akci podíleli. A taky aktivitu ve smyslu námětů a nápadů, jak akci ještě zlepšit. Super je možnost pronajmout si prostor včetně sálu + obsluhy. A opravdu na úrovni je bar. Vše fungovalo, jak mělo, včetně zázemí.

Vendula Krištofová • Oblastní charita Ústí nad Labem
Velice oceňujeme vstřícnou, rychlou a pohodovou komunikaci. Na všem bylo možné se domluvit, nic nebylo problém, cítili jsme se jako partneři, tedy "na jedné vlně". Cena byla také více než vstřícná a velmi si vážíme, že šlo upravit cenu přesně na míru dle našich technických požadavků. Takže vnímáme pouze ochotu a stejné zapálení pro věc. Byli jsme moc spokojeni.