News to your email

Led 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
27/05  Ne 15:00
Nejbližší akce / Hraničář (nejen) dětem

Doktor Proktor a vana času + výtvarná dílna

Jo Nesbø vypráví romantický příběh o stroji času a cestě do minulosti. Po filmu následuje výtvarná dílna pro děti ve věku 8-12 let.

NOR / D, režie Arild Fröhlich, 2015, 95 min

Galerie

Časopis

29/05  Út 19:30
První kino

Gauguin

Rok 1891. Gauguin se usazuje na Tahiti. Chce malovat v divočině, zcela svobodně, daleko od morálních, politických a estetických kódů civilizované Evropy. Zde poznává Tehuru, která se stane jeho ženou a modelem pro jeho nejlepší obrazy.

Francie, režie Edouard Deluc, 2017, 102 min

30/05  St 19:00
Přednáška / KULT

Dance UP! – Diverzita současného tance

První z přednášek k sérii tanečních představení projektu Dance UP! z produkce KULT.

Přednáší Ludmila Vacková ze studia ALTA.

31/05  Čt 17:30
Přednáška

Živá zeleň: Voda ve městě

Další ze setkání z cyklu přednášek a dílen Zahrádky a předzahrádky jako okrašlovací prvky veřejného prostoru.

01/06  Pá 19:00
Divadlo / KULT

The Guts Company – Das Eigene/HEIMAT

DANCE UP! je taneční česko-německý projekt zaměřující se na drážďanskou, ústeckou a pražskou současnou divadelně-taneční scénu a snaží se všechny strany co nejvíce propojit. Naším cílem je představit divákům v Ústí nad Labem tanec v nových různorodých formách.

04/06  Po 18:30
Přednáška / Hraničář zve

Odemykání dětského potenciálu

"Každé dítě se narodí jako originál s řadou silných stránek a talentů." Pochopme je a pomozme mu je rozvíjet.
Přednáška Jana Mühlfeita a Katky Novotné, která je součástí prvního Školního festivalu v Ústí nad Labem: Otevřená škola.

Pořádá Klára Šutková Povolná.

05/06  Út 19:30
První kino

Gangsterdam

Bláznivá komedie vypráví o partě mladých lidí v podobě dvou nešiků a krásné dealerky, která se zaplete do pašování drog v Amsterdamu.

F / NL, režie Romain Lévy, 2017, 100 min

06/06  St 20:00
Koncert

Endru + Jen Hovorka

Společné duo přináší improvizační hudbu od atmosférických deep groovů a zvukových výletů až po našláplé up-tempo. Zrozeno k poslechu, meditaci i taneční hubnoucí kůře.

07/06  Čt 18:30
Diskuze

Re-vize Ústí: Křest

Jarní série cyklu Re-vize Ústí se blíží do finále! Přijďte na křest brožury, která shrnuje to, na co se v průběhu cyklu přišlo. Čeká nás představení brožury a velká diskuze s vámi. Na konci si budete moct odnést jeden kus domů.

15/06  Pá 19:30
Taneční divadlo

Divadlo Ponec – Švihla

Taneční představení, které dokazuje, že skákání přes švihadlo není jen dětská hra; symbolizuje i ambici, touhu po výkonu, snahu o sebezdokonalování. Lehkost a rytmus pohybu rukou a nohou, který je sám o sobě tancem.

Tanec Praha 2018

caret-down caret-up caret-left caret-right
Mária Švarcová

Děkuji Vám za zaslaný program a především za to, že pravidelně promítáte kvalitní filmy pro seniory. Děkuji i za to, že jste vyslyšeli přání dvou našich seniorek a příště promítnete starou českou komedii. Mnozí z nás viděli Kristiána mnohokrát, ale snad tuhle nabídku vidět jej v kině si nenechají ujít. Přeji Vám všem v Hraničáři krásné jarní dny!

Věra Opatrná • Hotelová škola Teplice

Hraničář byl plný studentů, kteří byli zvídaví, kantoři spokojení, pracovnice K-centra profi a dobře připravené a Mallory dojatá zájmem a potleskem. Někdy je u dnešních studentů těžké vyvolat zájem, ale tohle se povedlo, mám velkou radost.

Míra Nikol Pokorných • Workshop ilustrace a komiksu

Díky za workshop, děti si to užily, náš Šimon od té doby každý den jen vytváří animované filmy, nic jiného ho nezajímá.

Zuzana Bednářová • Czechitas

Technická vybavenost a asistence ve 100% byla skvělá. Vše bylo perfektně připraveno ještě před samotným workshopem a odladěné - super!

Martin • Organizátor workshopu DataGirls

O Hraničáři Vám můžu říct, že jste se o nás dobře postarali. Určitě dělejte další akce, které se věnují moderním technologiím pro dobré účely, ať rozšíříte Vaše spektrum zase o kousek dál, ale přitom si udržíte komunitní tvář.

Zuzana Slámová • CDL System a.s.

Oceňuju zejména bezchybnou komunikaci při plánování akce a skvělý přístup všech, kteří se na naší akci podíleli. A taky aktivitu ve smyslu námětů a nápadů, jak akci ještě zlepšit. Super je možnost pronajmout si prostor včetně sálu + obsluhy. A opravdu na úrovni je bar. Vše fungovalo, jak mělo, včetně zázemí.

Vendula Krištofová • Oblastní charita Ústí nad Labem

Velice oceňujeme vstřícnou, rychlou a pohodovou komunikaci. Na všem bylo možné se domluvit, nic nebylo problém, cítili jsme se jako partneři, tedy "na jedné vlně". Cena byla také více než vstřícná a velmi si vážíme, že šlo upravit cenu přesně na míru dle našich technických požadavků. Takže vnímáme pouze ochotu a stejné zapálení pro věc. Byli jsme moc spokojeni.